SPRAVKA.UA - Бизнес-Каталог товаров и услуг Украины     Войти в личный кабинет | создать сайт бесплатно  
Укрхимзащита, НПП
Найти
Лідер року 2017
27 декабря 2017

Науково-виробниче підприємство «Укрхімзахист» увійшла до числа кращих підприємств України за авторитетною оцінкою Національного бізнес-рейтингу та визнана «Лідером  2017 року». Тепер успішність, стабільність і високу репутацію підприємства підтверджують престижні нагороди.

Запорукою наших успіхів є чотири джерела: бажання, праця, талант і єдність. Наші бажання, мрії та цілі змушують нас рухатися вперед, шукати нові шляхи та відкривати невідомі горизонти. Підприємство засновано в 1996 році колишніми працівниками «Південного машинобудівного заводу». Першими нашими кроками були роботи з антикорозійного захисту металевих конструкцій. З часом основу діяльності склали складні інженерні задачі, в основному пов”язані з проектуванням та виробництвом устаткування що працює в важких умовах (гальванічні лінії, лінії фосфатування, сховища агресивних рідин, резервуарів для приготування кислотних композицій). Досвід, придбаний на космічному підприємстві, допомагає нам вирішувати нештатні завдання, знайти своє місце.

В свою роботу ми вкладаємо не тільки працю, але й душу. Вірність, самовіддача і, звичайно ж, любов до своєї роботи дають нашій команді можливість надавати клієнтам якісні товари та послуги , бути попереду багатьох конкурентів, бути на позиціях лідера.

Наші співробітники – талановиті професіонали своєї справи.  

Запорука успіху – взаєморозуміння в колективі, взаємодопомога, підтримка цілей компанії. Тільки спільними силами можна реалізувати важливі ідеї, цікаві проекти, досягти бажаного результату.

І тому підтвердження – сьогоднішня нагорода Національного бізнес-рейтингу, який провів об"єктивну комплексну оцінку результатів нашої діяльності і визнав нас «Лідером року 2017 ».